ZAWODY

Zawody, w których chcemy startować

Na tej stronie znajduje się lista amatorskich zawodów kolarskich z bliskiej lub trochę dalszej okolicy, które są godne polecenia. Strona będzie aktualizowana wraz z pojawieniem się kolejnych info na temat zawodów. Pamiętajcie, rejestrując się na każde zawody wpisujcie w polu drużyna: „BYDGOSKASZOSA.PL”. Niech wszyscy wiedzą że jesteśmy jednym teamem ;)


Bydgoszcz Cycling Challenge – 28 maja 2017

Pierwsza impreza kolarska w Bydgoszczy z prawdziwego zdarzenia. Odbędzie się w formie kryterium ulicznego na pylonie Trasy Uniwersyteckiej. Zorganizowany zostanie typowy wyścig kolarski oraz indywidualna jazda na czas. Gorąco zapraszamy, niezapomniane przeżycie i piękne widoki gwarantowane.


www.bydgoszczcc.pl/

KaszebeRunda - 28 maja 2017

KaszebeRunda to rekreacyjno-sportowy maraton rowerowy skierowany do wszystkich kolarzy i amatorów jazdy na rowerze. Trasa KaszebeRunda rozciąga się po przepięknych terenach Szwajcarii Kaszubskiej. Jest to szosowa pętla ze startem i metą w Kościerzynie.


www.kaszeberunda.pl

Thriathlon Bydgoszcz – 8, 9 lipca 2017

Rok temu także po raz pierwszy odbyła się impreza pod nazwą Triathlon Bydgoszcz. Czym jest triathlon każdy dobrze wie. W Bydgoszczy można wystartować solo lub w trzyosobowych drużynach.


www.bydgoszcztriathlon.pl

DOŁĄCZ DO GRUPY


Jesteś z Bydgoszczy, masz szosę ?
Nie czekaj, zabierz się z nami!
Nie pożałujesz !

Nie potrzebujemy żadnych formalności. Po prostu dołącz do grupy na portalu Facebook i wybierz się z nami w drogę!