BYDGOSKA SZOSAGrupa amatorów kolarstwa szosowego

Wiosenny sobotni trening


03.04.2016 o 19:54, dodał Krzysiek

Cześć i czołem,

Dzięki za mocny sobotni trening, choć miało być rekreacyjnie.
Pojechaliśmy zgodnie z założeniami, w kierunku Parlina. Trasa liczyła około 85 kilometrów. Kilka osób odłączyło się od grupy, ponieważ niestety brakowało nam jeszcze synchronizacji. Czeka nas sporo wspólnej pracy, abyśmy potrafili ze sobą współpracować, zwłaszcza w sytuacjach kiedy wieje prosto w twarz ;)
Do tego mała prośba - rozglądnijcie się czasem za siebie, bo zdarza się, że ktoś przez zagapienie lub chwilowy kryzys odleci do tyłu i potem już nie może nadrobić.

W każdym razie sądzimy, że większość osób jest zadowolona. Ja odleciałem jakoś w okolicy Nowego Jasińca, gdzie pomyślałem, by w Koronowie odbić na Fordon. Wracając spotkałem naszego kamerzystę Michała, który również odpadł kawałek wcześniej. Pociągnąłem go do Bożenkowa i dalej jechałem swoim tempem do Myślęcinka. Tam chwilę zaczekałem i porozmawialiśmy na temat jakiegoś sensownego ogarnięcia i synchronizacji grupy.

Poniżej znajdziecie filmik z tego wyjazdu, a już teraz zapraszamy Was na wspólne kręcenie we wtorek (05.04) - więcej info już jutro :)


DOŁĄCZ DO GRUPY


Jesteś z Bydgoszczy, masz szosę ?
Nie czekaj, zabierz się z nami!
Nie pożałujesz !

Nie potrzebujemy żadnych formalności. Po prostu dołącz do grupy na portalu Facebook i wybierz się z nami w drogę!